सोमवार यस्तो छ तरकारीको मुल्य

साउन १८, काठमाडौं । सोमबार काठमाण्डौमा आलु रातो(भारतिय) को मुल्यमा सामान्य वृद्धि भएको छ। आईतबार प्रतिकेजी २९ रुपैयामा कारोवार भएको आलु रातो (भारतिय)को मुल्य सोमबार प्रतिकेजी २९ रुपैया २० पैसामा कारोवार भइरहेको छ । सोमबार काउली (स्थानिय)को मुल्यमा १७ रूपैयाँ ले वृद्धि भएको छ । आईतबार प्रतिकेजी ५५ रुपैयामा कारोवार भएको काउली (स्थानिय)को मुल्य सोमबार प्रतिकेजी ७२ रुपैयामा कारोवार भइरहेको छ ।

सोमबार प्याज सुकेको (भारतिय)को मुल्यमा सामान्य परिवर्तन भएको छ । आईतबार प्रतिकेजी ४७ रुपैयाँमा कारोवार भएको प्याज सुकेको (भारतिय) सोमबार प्रतिकेजी ४७ रुपैया ६० पैसामा कारोवार भइरहेको छ।

आईतबारको तुलनामा सोमबार गोलभेडा सानो(टनेल)को मुल्यमा ३ रूपैयाँ ८० पैसाले गिरावट भएको छ । आइतबार प्रतिकेजी ३३ रुपैयामा कारोवार भएको गोलभेडा सानो(टनेल) सोमबार प्रतिकेजी ३० रुपैया ८० पैसा मा कारोवार भइरहेको छ । सोमबार सानो गोलभेडा(लोकल्) को मुल्य पनि स्थिर रहेको छ । आइतबार प्रतिकेजी २२ रुपैया ५० पैसामा कारोवार भएको सानो गोलभेडा(लोकल्) को मुल्य सोमबार पनि प्रतिकेजी २२ रुपैया ५० पैसामा कारोवार भइरहेको छ।

Spread the love

Comment here