बुधवार यस्तो छ तरकारीको मुल्य

जेष्ठ २६ , काठमाडौ ।बुधवार काठमाण्डौमा आलु (रातो) को  मुल्यमा १ रुपैया ५० पैसाले वृद्दि भएको छ । मङ्गलवार  प्रतिकेजी ४१ रुपैयामा कारोवार भएको आलु (रातो) को मुल्य बुधवार प्रतिकेजी ४२ रुपैया ५० पैसामा कारोवार भइरहेको छ ।  बुधवार काउली (स्थानिय)को मुल्यमा २० रुपैयाले वृद्दि भएको छ । मङ्गलवार  प्रतिकेजी ५५ रुपैयामा कारोवार भएको काउली (स्थानिय)को मुल्य बुधवार  प्रतिकेजी ७५ रुपैयामा कारोवार भइरहेको छ ।

बुधवार प्याज सुकेको (भारतिय)को  मुल्यमा कुनै पनि परिवर्तन आएको छैन । मङ्गलवार प्रतिकेजी ४९ रुपैयामा कारोवार भएको प्याज सुकेको (भारतिय) बुधवार पनि प्रतिकेजी ४९ रुपैयामा कारोवार भइरहेको छ।

मङ्गलवारको तुलनामा बुधवार गोलभेडा सानो(टनेल)को मुल्यमा १ रुपैयाले गिरावट भएको छ । मङ्गलवार प्रतिकेजी ३२ रुपैया ५० पैसामा कारोवार भएको  गोलभेडा सानो(टनेल) बुधवार प्रतिकेजी ३१ रुपैया ५० पैसामा कारोवार भइरहेको छ ।

Spread the love

Comment here