विहीवार यस्तो छ तरकारीको मुल्य

जेष्ठ २७ , काठमाडौ ।विहीवार काठमाण्डौमा आलु (रातो) को  मुल्यमा कुनै पनि परिवर्तन आएको छैन । बुधवार  प्रतिकेजी ४२ रुपैया ५० पैसामा कारोवार भएको आलु (रातो) को मुल्य विहीवार पनि प्रतिकेजी ४२ रुपैया ५० पैसामा कारोवार भइरहेको छ ।  विहीवार काउली (स्थानिय)को मुल्यमा पनि कुनै पनि परिवर्तन आएको छैन । बुधवार  प्रतिकेजी ७५ रुपैयामा कारोवार भएको काउली (स्थानिय)को मुल्य विहीवार पनि प्रतिकेजी ७५ रुपैयामा कारोवार भइरहेको छ ।

विहीवार प्याज सुकेको (भारतिय)को  मुल्यमा कुनै पनि परिवर्तन आएको छैन । बुधवार प्रतिकेजी ४९ रुपैयामा कारोवार भएको प्याज सुकेको (भारतिय) बुधवार पनि प्रतिकेजी ४९ रुपैयामा कारोवार भइरहेको छ।

बुधवारको तुलनामा विहीवार गोलभेडा सानो(टनेल)को मुल्यमा २ रुपैया ५० पैसाले गिरावट आएको छ । बुधवार प्रतिकेजी ३१ रुपैया ५० पैसामा कारोवार भएको  गोलभेडा सानो(टनेल) विहीवार प्रतिकेजी २९ रुपैयामा कारोवार भइरहेको छ ।

Spread the love

Comment here